WakeMālpils pakalpojumu klāsts

2019.gadā izveidotais veikborda parks piedāvā Wakestation kabeļa sistēmu un ūdens konstrukciju parku, kas būs aizraujošs veiborda lietpratējiem kā aŗī iesācējiem. Jūsu ērtībām ir pieejama telpa, kur pārģērbties un attiecīgi vēsākos vakaros kur sasildīties. Plaša terase, jumta terase, krēsli un galdiņi, lai atvilktu elpu un nobaudītu kādu dzērienu vai saldējumu. Klientu ērtībām iebraucot teritorijā ir pieejama autostāvvieta.

Veikbords

  • 14 metru funbox slaids
  • Divi 1,45 metru augsti tramplīni profesionāliem braucējiem/ trampalīns iesācējiem/vidēja līmeņa braucējiem
  • 16 metru gara HDPE plastmasas caurule slaidošanai 
  • Attālums starp diviem torņiem ir 236m (garākais Baltijā) augstākā vieta no ūdens līdz kabelim 9,5 m, kas nodrošina lielisku gaisa laiku, samazina mazas frekvences biežus troses raustījumus, nodrošinot daudz plūstošāku un patīkamāku pārvietošanos uz ūdens.
  • Vienīgais parks LV kur slīdvirsmas izgatavotas pēc speciāla pasūtījuma no augstas klases HDPE 500 materiāla.

SUP'i

Izbaudi aktīvu atpūtu Wake Mālpils parkā iznomājot SUP dēļus (Stand Up Paddle Board). Mums ir pieejami piepūšamie “Gladiator” 10’ un 11’ SUP dēļi, kas ir ērti, stabili un viegli transportējami.  SUP dēļus piedāvājam iznomāt uz ilgāku laiku, ja Jūsu atpūta paredzēta kādā citā ūdens tilpnē

Volejbola laukums

WakeMālpils ir izveidojis pludmales volejbola laukumu ar diviem tīkliem, lai varētu spēlēt vienlaicīgi divas komandas.  

Privātās ballītes

Ballītes. Jubilejas, bērnu ballītes, vecpuišu/ vecmeitu ballīte Wake Mālpils! Sarīkosim jautru, aktīvu  un neizmirstamu ballītu – upes krastā… 

Dāvanu kartes

Vēlies iepriecināt ar lielisku dāvānu! Wake Mālpils piedāvā iegādāties glīti veidotas dāvanu kartes Jūsu izvēlētā summā. Skaisti noformētu to var iegādāties uz vietas vai nosūtīsim ar pasta starpniecību. Kā arī steidzīgajiem, padomāts par elektroniskām dāvanu kartēm, ko nosūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu.