WakeMālpils pakalpojumi

2019.gadā izveidotais veikborda parks piedāvā Wakestation kabeļa sistēmu un ūdens konstrukcijas, kas ir piemērotas gan  veiborda lietpratējiem, gan iesācējiem. Jūsu ērtībām ir pieejamas ģērbtuves,  vēsākā laikā  varat  sasildīties karstā kublā.  Ir plaša  pirmā stāva terase,  otrā stāva jumta terase, krēsli un galdiņi, lai atvilktu elpu un nobaudītu  dzērienu vai saldējumu. Ir pieejama autostāvvieta.

Veikbords

  • 14 metru funbox slaids
  • Divi 1,45 metru augsti tramplīni profesionāliem braucējiem/ tramplīns iesācējiem/vidēja līmeņa braucējiem
  • 16 metru gara HDPE plastmasas caurule slaidošanai 
  • Attālums starp diviem torņiem ir 236m (garākais Baltijā) augstākā vieta no ūdens līdz kabelim 9,5 m, kas nodrošina lielisku gaisa laiku, samazina mazas frekvences biežus troses raustījumus, nodrošinot daudz plūstošāku un patīkamāku pārvietošanos uz ūdens.
  • Vienīgais parks LV kur slīdvirsmas izgatavotas pēc speciāla pasūtījuma no augstas klases HDPE 500 materiāla.

SUP'i

Izbaudi aktīvu atpūtu Wake Mālpils parkā iznomājot SUP dēļus (Stand Up Paddle Board). Mums ir pieejami piepūšamie “Gladiator” SUP dēļi, kas ir ērti, stabili un viegli transportējami.  SUP dēļus piedāvājam iznomāt uz ilgāku laiku, ja Jūsu atpūta paredzēta kādā citā ūdens tilpnē.

Katamarāni

Katamarāns PELICAN paredzēts 2 pieaugušajiem un 2 bērniem ar kopējo svaru līdz 351 kg. Katamarāns T4 spēj vizināt četrus cilvēkus ar kopējo svaru līdz 500 kg. Izmēģini!

Brīvdienu mājas

WakeMālpils brīvdienu mājas ir vieta, kur patverties no ikdienas radītās spriedzes un ļauties dabas spēka atjaunojošajai iedarbībai. Katras mājas stiklotā fasāde divos līmeņos ir vērsta pret gleznaino un zivīm bagāto Sudas upi, pār kuru vasaras mēnešos riet saule.

WakeMālpils brīvdienu mājas ir nodrošinātas ar visu nepieciešamo, lai varētu atpūsties un izklaidēties. Mājas ir aprīkotas ar modernu virtuvi, lai uz vietas varētu gatavot maltītes. Katrā mājā ir kamīns, kuru iekurināt  vēsākos vakaros. Brīvdienu māju īrniekiem ar atlaidi ir pieejami WakeMālpils piedāvātie pakalpojumi aktīvai atpūtai - veikbords, katamarāni, supi, pirts.


Volejbola laukums

WakeMālpils teritorijā ir izveidoti divi pludmales volejbola laukumi, lai varētu spēlēt vienlaicīgi divas komandas.  Privātās ballītes

Ballītes. Jubilejas, bērnu ballītes, vecpuišu/ vecmeitu ballīte Wake Mālpils! Sarīkosim jautru, aktīvu  un neaizmirstamu ballītu – upes krastā… 

Dāvanu kartes

Vēlies iepriecināt ar lielisku dāvānu! Wake Mālpils piedāvā iegādāties glīti veidotas dāvanu kartes Jūsu izvēlētā summā. Skaisti noformētu to var iegādāties uz vietas vai nosūtīsim ar pasta starpniecību. Kā arī steidzīgajiem, padomāts par elektroniskām dāvanu kartēm, ko nosūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu.

Pirts

Piedāvājam pirti, kurā var karsēties līdz 110 grādiem. Silta duša, vai lekšana atveldzējošā upē pēc karsēšanās ir katra paša izvēle. Vēl pieejams karsts kubls, kurā labi var laiku pavadīt sarunās. Ja gribat pirts ballīti, tad pie mums labi jutīsies līdz 12 cilvēku liela kompānija. Pirts ir aprīkota ar ērtām mēbelēm, modernu audiosistēmu un ledusskapi.   Terase

Vai gribi sarīkot neaizmirstamu ballīti uz mūsu konteinera jumta? Ja plāno aktīvi pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni, bet vienlaikus vēlies saviem viesiem norobežotu telpu, kur iebaudīt uzkodas un atspirdzinošus dzērienus un laiku vadīt netraucētās sarunās,   piedāvājam īrei otrā stāva terasi ar galdiem un krēsliem.  Ja baidies no vēja un lietus, vai karstas saules,  ir iespējams uzsliet nojumes. Terasē labi jutīsies līdz 20 cilvēku.