Par Wake Mālpils

“Wake Mālpils” iebraucot Mālpilī, nevar nepamanīt… kā koša saule atspīd Sudas upes atspulgā un aicina ik vienu baudīt ūdens priekus labiekārtotā upes krastā, kur izveidots jauns un moderns kabeļa tipa veikparks. Veikparks radīts, lai ūdens priekus baudītu ne tikai veikborda profesionāļi, bet arī aktīvas jaunas ģimenes un ģimenes ar bērniem…kā arī jebkurš garām braucējs, kas vēlas sevi vai draugus izaicināt uz aizraujošu un interesantu aktivitāti.

Atrodamies tikai nepilnas stundas braucienā no Rīgas centra, 15 min braucienā no Siguldas…. Pašā Latvijas viducī. Wake Mālpils piedāvā kvalitatīvu veikotāju aprīkojumu un padomājis par labsajūtu līdzi paņemtajiem mazajiem vai lielajiem atbalstītājiem… 

 2019.gadā izveidotais veikborda parks piedāvā Wakestation kabeļa sistēmu un ūdens konstrukciju parku, kas būs aizraujošs veiborda lietpratējiem kā aŗī iesācējiem. Jūsu ērtībām ir pieejama telpa, kur pārģērbties un attiecīgi vēsākos vakaros kur sasildīties. Plaša terase, jumta terase, krēsli un galdiņi, lai atvilktu elpu un nobaudītu kādu dzērienu vai saldējumu. Klientu ērtībām iebraucot teritorijā ir pieejama autostāvvieta.

 

Wake Mālpils piedāvā dažādas aktivitātes no saullēkta līdz saulrietam!!!